logo.jpg,
ProfilProduktyObjednávkyServisReferenceKontaktBonusBazar
profil

Firma Gasta & Čoupek má velmi dobré zkušenosti v oblasti KOMPLEXNÍHO ZABEZPEČENÍ. Naším společným cílem je vyhovět požadavkům zákazníka, zajistit jeho absolutní bezpečnost, jistotu a pohodlí. Díky obrovským možnostem firmy, zaměřených především na komplexní zabezpečení, je schopna Vám nabídnout kompletní sortiment výrobků dle specifických požadavků zákazníka. Vzhledem k tomu, že firma má možnost komplexně využívat zkušeností, výrobků a prostředků největších světových výrobců, snažíme se vždy vybrat to nejvhodnější řešení a vyjít vstříc individuálním a konkrétním požadavkům.
Naším cílem je vždy najít kompletní řešení Vašeho zabezpečení cestou s kladeným důrazem na bezpečnost, kvalitu a přiměřenou cenu.

Etický kodex zámečníka specialisty...

Jak pracujeme:
Ke každé zakázce přistupujeme s velkou odpovědností a věnujeme jí stoprocentní péči. To je důvod, proč se na nás naši zákazníci opakovaně obracejí. 

Představujeme se:
Naše firma vstoupila na trh, aby poskytla zákazníkovi komplexní služby v oblasti zabezpečení. Naším cílem bylo také zachovat v Olomouci tradici "výroby klíčů v Pavelčákové ulici 18", které se traduje již přes 40 let.

Na našich internetových stránkách se dozvíte o všech produktech, které nabízíme. S jakoukoliv radou či problémem nás můžete kontaktovat kdykoliv, viz. kontakt. Rádi poradíme, popřípadě vyřešíme Vaše problémy.

  Firma je držitelem oprávnění KONCESNÍ LISTINA pro poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob v oblasti mechanického i elektronického.
 

Je také členem Cechu mechanických zámkových systémů v ČR. Účastní se pravidelných odborných školení v oblasti zabezpečení a zajišťuje školení některým pojišťovnám a zámečnickým firmám.
Dodržujeme kodex etiky.
 

 

Člen Hospodářské komory ČR 

  Působnost firmy je soustředěna na oblast Moravy, ale spolupracuje na projektech po celé ČR.

Spolupracujeme s policií ČR, městskou policií a okresním soudem.
Jsme servisním střediskem firmy FAB.                                             

                    Jsme autorizovaný prodejce a servis výrobků GUARD
sherlock Obchodní zastoupení firem : SHERLOCK - Bohemia, Mul-t-lock, T-safe, Triton.
Firma je držitelem oprávnění pro odbornou montáž bezpečnostních dveří SHERLOCK.
Držitel osvědčení o absolvování odborného kurzu montáže elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron.
  Zaručujeme absolutní diskrétnost, utajení jména, adresy i způsobu zabezpečení zákazníka.
Firma vyrábí náhradní klíče do zámků CONSTRUCT a vlastní patřičné oprávnění k této činnosti.
  Firma zajišťuje nepřetržitý provoz ZÁMEČNICKÉ OTEVÍRACÍ SLUŽBY 24 hod denně, 365 dní v roce a zajistí Vám řešení neočekávaných situací.

Firma se stala autorizovaným prodejcem a servisním střediskem MUL-T-LOCK.
Zajišťujeme kompletní servis výrobků MTL, včetně výroby všech typů klíčů jakou jsou 7x7, Classic, Integrátor, Interaktive, MT5, MT5+. Veškeré klíče vyrábíme na počkání na speciálním automatickém stroji KC5. 

Velkoobchod - stavebním, montážním firmám,ale i organizacím jako školy atd. nabízíme možnost se zaregistovat  a při stálích odběrech zboží budou nastaveny výše slev.

Zabezpečovací studio
Najdete v něm velký výběr bezpečnostních protipožárních dveří, trezorů a sejfů, pokladen, rozvorových systémů, bezpečnostních kování, vložek, poštovních schránek, dveřních zavíračů a další sortiment.

Těšíme se na vaši návštěvu. Rádi vám nabídneme vhodné zabezpečení.

košík: 0 Kč

Novinky

Vložka TLO?
Co to znamená?


více informací zde....

Akce

Bezpečnostní vložka EVVA DUAL 27+41/ 3kl.
+ bezp. kování ZDARMA

více informací zde...

 
 
Nová anketa od 10.10.2005
 
Počet návštěv
od: 1.1.2002

přidat k oblíbeným

 
 
Pavelčákova 18, Olomouc 772 00, 602 841 721
Gasta&Čoupek 2004 webdesign Studio R3D, s.r.o.